دانلود پاورپوینت ارزیابی محیط به منظور شناسایی SWOT در ورزش

دسته بندی: مدیریت» سایر گرایش های مدیریت

فرمت فایل دانلودی: rar

فرمت فایل اصلی: ppt

تعداد صفحات: 44

سازمانهای عمومی و غیرانتفاعی برای واکنش نسبت به تغییرات محیط ی باید شرایط داخلی و خارجی خود را به دقت بررسی کرده و استراتژی هایی کارآمد را به منظور تلفیق مناسب این دو بعد و خلق ارزش عمومی بیابند. …

  • پاورپوینت ارزیابی محیط به منظور شناسایی SWOT در ورزش
  • ارزیابی محیط
  • منظور شناسایی swot در ورزش
  • پاورپوینت مدیریت
  • رشتهمدیریت استراتژیک

  • دسته: فایل فرمت فایل: doc حجم فایل: 1413 کیلوبایت تعداد صفحات فایل: 31 مقاله ارزیابی توسعه گردشگری شهر زنجان با استفاده از مدل SWOT (نمونه موردی منطقه زنجانرود) مقاله ارزیابی توسعه گردشگری شهر زنجان با استفاده از مدل...

  • دسته: پژوهش ها فرمت فایل: docx حجم فایل: 7980 کیلوبایت تعداد صفحات فایل: 82 دانلود آهنگ پایان نامه پروژه کسر خدمت دانلود مقاله دانلود پاورپوینت دانلود نمونه سوالات دانلود پرسشنامه پایان نامه مصور سازی انتشار طیف الکترومغناطیس در...

سازمانهای عمومی و غیرانتفاعی برای واکنش نسبت به تغییرات محیط ی باید شرایط داخلی و خارجی خود را به دقت بررسی کرده و استراتژی هایی کارآمد را به منظور تلفیق مناسب این دو بعد و خلق ارزش عمومی بیابند.

ویک (1995) بیان می کند «هویت یک شیء یا رویداد هیچگاه در خلأ شکل نمیگیرد بلکه در مقابل سایر پدیده ها خود را نشان می دهد». با این دیدگاه کل و جزء، محیط و مرکز، تاریکی و روشنی در کنار یکدیگر معنا می یابند. سپس برای شناخت ماهیت یک پدیده نمی توان تنها به بررسی اجزاء آن «اکتفا کرد بلکه باید به شناسائی رابطه و تعامل آن با محیط نیز پرداخت»

هدف:

هدف گام چهارم در فرآیند برنامه ریزی استراتژیک تهیه اطلاعات لازم از نقاط قوت و ضعف سازمان و فرصت ها و چالش های محیط ی است.

نقاط قوت و ضعف، معطوف به محیط سازمان بوده و به شرایط فعلی آن اشاره دارند. فرصت ها و چالش ها، معمولاً خارجی هستند و رویکردی آینده نگر دارند.

علاوه بر این، پرداختن به انتظارات بطور مستقیم به تعریف اهداف منتهی می شود و از طرفی بیان دغدغه ها و نگرانی های مردم به تعریف موضوعات استراتژیک و اجتناب از اتخاذ اهداف منفی منجر می شود. (براسیون، آکرمن و فین 2004)

پتانسیل های عمل، در طول آکسون های میلین دار نسبت به آکسون های غیرمیلین دار سریعتر حرکت می کنند.

در یک آکسون میلین دار، پتانسیل عمل از یک گره به گره بعدی جهش می کند (هدایت جهشی).

---[دانلود]---